blank

Önümüzdeki Assassin’s Creed İçin Yeni Bilgiler!

Bir önceki haberimizde bu yıl yeni bir Watch Dogs oyunun çıkacağı bilgisini vermiştik. Şimdi ise Ubisoft’un en sevilen, ancak son dönemlerde ismi kötü anılan Assassin’s Creed serisine bu yıl ekleme yapılmayacak. Yani, bu yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkmayacak.

İnternette dolaşan bir çok söylentilere ve Kotaku’nun kıdemli editörü Jason Schreier‘un sızdırdığı bilgilere göre bu yıl yeni bir AC oyunun çıkmayacak ancak önümüzdeki yıl Assassin?s Creed Empire adında, Mısır’ın çok eski tarihinde geçecek bir AC oyunu piyasaya sürülecek.

Assassin?s Creed Empire, seriyi kurtarağı ve oyuncuları olumlu yönde etkisi altına alacağı inanılmakta. Suikastçi birliğinin çok eski tarihine gidip, Şuan’ki AC serisinde gördüğümüz tarihi yerlerin ve özellikle sihirli elmanın sırrını çözeceğimiz ön görülüyor.

Ortalıkta bir söylenti daha var. Bu yıl, Empire değil de “Collection Editon” çıkışını gerçekleştirecek diye. Söylentinin kaynağı ise Ubisoft tarafından satın alınan”assassinscreedcollection.com” alan adının satın alınmasından geliyor.

Şimdilik Kafaların karışması gayet normal. Yapacağımız tek şey Ubisoft tarafından bu söylentileri doğrulayacak bir açıklama beklemek oluyor…