blank

Outlast 2 Oynanış Videoları

Outlast 2 Oynanış Videoları

Geliştiriciliği Red Barrels Games tarafından yapılan ve ilk oyunu ile binlerce insanı koltuklarından aşağı düşürmüş, korku temasını bizlere gerçekten yaşatmış oyunun ikincisi için yani Outlast 2 oynanış videoları yayımlandı.

Korku temasının devam ettiği bu ikinci oyunda yapımcılar yaptıkları bu oyun için “Sapkın bir macera, insan zihninin derinliklerinde karanlık sırlara yapılmış inanılmaz bir deneyim” olarak duyuruyorlar. Görünen o ki aşağıdan da izleyeceğiniz üzere Outlast 2 oynanış videoları bu sözleri pekte yalanlamıyor, bu yeni oyunda da yine gece rüyalarımıza girecek gibi.

İlk oyunda akıl hastanesine çıktığımız amansız yolculuğu bitirmiş, şimdi ise tamamen daha açık alanlarda bir korku deneyimi yaşayacağız. Uzak bir taşra kasabasındaki bir çiftlikte oynayacağımız bu macera hem mekan olarak hemde bu ikinci oyundaki yenilikleri ile birlikte daha da ürkütücü bir hal almış durumda.

Outlast 2 çıkış tarihi ise 2016 yılı içerisinde yapılacağı fakat kesin bir tarihin henüz daha olmadığı vurgulandı. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için geliştirildi.

Outlast 2 Oynanış Videoları

Outlast 2 Cornfield Chase Oynanış VideosuOutlast 2 Farm Horror Oynanış Videosu