blank

Outlast 2 Resmen Duyuruldu!

Red Barrels Games tarafından geliştirilen ve kısa sürede en iyi korku oyunlarının arasında yer alan Outlast, 1. oyunun devamı bir nevi ek paketinden sonra 2. Oyunu ile karşımıza çıkıyor.

İnsan zihninin derinliklerine inen 1. Outlast oyunun hikayesi, 2. oyunu ile devam ediyor!

Oyun boyunca bir gece kamerası ile amansız ve tamamen korku dolu bir maceraya katıldığımız Outlast’ın ilk oyunu bir hayli sevilmişti. Özellikle de hikaye bakımından neredeyse tüm oyuncuların beğenisini almıştı. Şimdi ise Outlast, ek paketlerinden sonra ikinci oyunu ile karşımıza çıkıyor. Red Barrels Games tarafından bir korkutucu gizemli bir video aracılığıyla Outlast 2 Resmen duyuruldu!

outlast-2-screen

Outlast 2 oyunculara acı çektirecek. Hiç bir çatışma siyah veya beyaz değildir. Toz bulutu dindiğinde kazananlar kimin haklı kimin haksız olduğuna karar verecek. Kimin iyi veya kimin kötü olduğuna.
 
İnsan doğası bizi şiddet ve fesatlığın sınırlarına iter ki o zaman cennetin ilahi ilhamını haklı çıkarırırz. Korku umutsuzluk ve körü körüne inançtan doğar. Outlast 2 inancınızı sınayacak ve aklınızı yitirmenin en akıllıca şey olacağı bir mekana sürükleyecek.
 
Sizin için daha pek çok sürprizimiz var ve şu anda söylemek için sabırsızlandığımız yöntemlerle Outlast 2 oyuncularına acı çektireceğiz

Outlast 2’de yine o gece görüşlü kameramızın olacağı bilinmezken, ilahi bir bakış açısının olacağı düşünülüyor.

Özellikle youtuber’ların ve onların izleyicilerinin en çok sevdiği korku oyunu Outlast, bakalım 2. Oyunu ile nasıl karşımıza çıkacak…

Outlast 2 PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2016 Yılının 3. çeyreğinde çıkması beklenmekte.

Outlast 2 Tanıtım Videosu