blank

Overwatch Animasyon Filmi Alive

Overwatch Animasyon Filmi Alive yayımlandı. Blizzard tarafından geliştirilen MOBA türündeki efsane olacak oyun Overwatch’ın kısa animasyon serisi ikinci bölümü ile devam ediyor.

Blizzard tarafından sunulan Overwatch animasyon filmleri, her karakterin ayrı bir hikayesini ve yaşadığı olayı anlatmakta. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk animasyon filmi “Overwatch Recall, kısa sürede izleyen herkes tarafından beğenildi, hatta Blizzard oyunu boş versin, animasyon işine girişsin diyenler bile oldu. Yayınlanan ikinci animasyon filminde ise 26 Yaşındaki TRACER kod adıyla bilinen Lena Oxton karakterini ve azılı düşmanı olan suikastçi WIDOWMAKER ‘ı ele almakta.

Bu iki azılı düşmanın hikayesi, yayınlanan animasyon filmindeki olay itibariyle başlıyor. Asıl işi suikastçilik olan kötü karakterimiz WidowMaker, Londra’da bulunan King Row meydanında, önemli bir yapay zekaya sahip robotu öldürmek için gelir. Onlarca koruma ve güvenlik güçlerini ezip geçen WindowMaker, Tracer’ı geçemez ancak küçük bir hile ile hedefini öldürmeyi başarır ve kaçar.

Blizzard tarafından geliştirilen MOBA ve FPS türündeki bu harika oyun, gerçekten satın almaya değer…

Overwatch açık betası 5-9 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. PC, PS4 ve Xbox One Platformları için geliştirilen Overwatch çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 olarak belirlenmiş durumda.

Yeni Overwatch Animasyon Filmi Alive