blank

Overwatch Animasyon Filmi Dragons Geliyor

Overwatch Animasyon Filmi Dragons Geliyor

Açık betası ile rekorlar kıran Blizzard firmasının yeni oyunun Overwatch için animasyon filmleri gelmeye devam ediyor.

Daha öncesinde sizlere çıkan Overwatch animasyon filmlerini paylaşmıştık. Bundan önce “Alive” ve “Recall” isimleri ile iki farklı animasyon filmi paylaşılmıştı. Bir animasyon filmi Tracer ve Widowmaker rekabetini anlatıyorken diğer animasyon ise sevimli bilim adamı gorilimiz Winston hakkında yapılmıştı. Şimdiki yeni animasyon filmi ise “Dragons” adı altında geliyor.

Üçüncü Overwatch animasyon filmi Dragons hikayesi ise oyunun en büyük rekabetlerinden birini konu alıyor. Bu bölümde Genji ve Hanzo rekabetini izleyeceğiz. Shimada klanının en büyük savaşçıları olan bu savaşçıların arasındaki rekabet diğerlerinden biraz daha farklı. Çünkü onların bir inancı var “Her ölüm onurla gelir, onur kurtuluştur.” Shmada klanı içerisndeki çatışmayı anlatacak olan bu animasyon filmi işin tarihini araştırıyor. Kurtuluşu arayan Hanzo, kardeşlerinin evine yine bu arayışı için geri dönüyor. Hanamura topraklarına dönen Hanzo, bu sefer geçmişindeki hayaletler ile karşılaşacak.

Overwatch Animasyon Filmi Dragons çıkış tarihi 16 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Overwatch çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 ve tüm platformlara aynı anda çıkışını gerçekleştirecek.