blank

Overwatch Animasyon Filmi Dragons Yayımlandı

Overwatch Animasyon Filmi Dragons Yayımlandı

Blizzard rekorlar kıran oyunu Overwatch animasyon filmlerini yayımlamaya devam ediyor. Bu kez hikaye kardeş olan Genji ve Hanzo arasında geçiyor.

Üçüncü Overwatch animasyon filmi Dragons hikayesi ise oyunun en büyük rekabetlerinden birini konu alıyor. Bu bölümde Genji ve Hanzo rekabetini izleyeceğiz. Shimada klanının en büyük savaşçıları olan bu savaşçıların arasındaki rekabet diğerlerinden biraz daha farklı. Çünkü onların bir inancı var ?Her ölüm onurla gelir, onur kurtuluştur.? Shimada klanı içerisindeki çatışmayı anlatacak olan bu animasyon filmi işin tarihini araştırıyor. Kurtuluşu arayan Hanzo, kardeşlerinin evine yine bu arayışı için geri dönüyor. Hanamura topraklarına dönen Hanzo, bu sefer kardeşinin neye dönüştüğünü görecek.

Overwatch-animasyon-filmi-dragons-kisa-film-dragons-hanzo-genji-hikaye

Daha öncesinde sizlere çıkan Overwatch animasyon filmlerini paylaşmıştık. Bundan önce?Alive? ve ?Recall? isimleri ile iki farklı animasyon filmi paylaşılmıştı. Bir animasyon filmi Tracer ve Widowmaker rekabetini anlatıyorken diğer animasyon ise sevimli bilim adamı gorilimiz Winston hakkında yapılmıştı.

Overwatch çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 ve tüm platformlara aynı anda çıkışını gerçekleştirecek.

Overwatch Animasyon Filmi Dragons