blank

Overwatch Animasyon Filmi Hero

Overwatch Animasyon Filmi Hero

Blizzard yeni çıkacak olan oyunu Overwatch için çalışmalarına hiç ara vermeksizin devam ediyor. Daha öncesinde toplamda yayımlanan animasyon filmi sayısı “Hero” ile birlikte 4’e yükseldi.

Blizzard oyunun animasyon filmlerini beyazperdeye de taşıyor aynı zamanda. Bu kez Overwatch Soldier 76 animasyon filmi ile bizlerle. Hikaye temelini Soldier 76 kahramanından alıyor. Overwatch için değerli bir kahraman olan ve hem kolay oynanışı hemde gerçekten rakipleri cidden kızdıran bir her olmasından dolayı da oyuncular tarafından oyunda sürekli tercih eden kahramanlardan bir tanesi. Overwatch Soldier 76 animasyon filmi bizlere kendisinin evrenin koruyucularından biri olduğu halde o ekiplerin dağılmasından sonra eski alışkanlıklarını bırakamayan bir kahraman olarak karşımıza çıkıyor. Soldier 76 daha öncesinde evrenin koruyucularından biri olarak kahramanlığına devam ediyormuş fakat o işler bittikten sonra yalnız kalıyor. Ama içindeki kahramanlık asla sönmüyor ve insanları kötülükten kurtarmak ve kötülüğe karşı adalet getirmek onun yegane amacı. Asla amacından kopayaman Soldier 76 eski yaptığı işe tek başına devam ediyor. Kahramanlık onun ruhunda olduğundan hiç bir zamanda bunu bırakamayacağı animasyon ile bizlere gösterilmiş oluyor. Küçük bir kızı sıkıştıran haydutların elinden kızımızı kurtarıyor ve haydutların da canını okuyor. Zaten haydutların ve illegal her olayın karşısında olan Soldier 76 bu olayın da üstesinden gelmeyi başarıyor.

Daha önce çıkmış olan Overwatch animasyon filmlerini merak ediyorsanız. Aşağıdaki linklerden izleyebilirsiniz;

Blizzard kısa animasyon filmlerine devam edecek gibi gözüküyor. Zaten tüm oyuncular tarafından merakla ve heyecanla beklenen her yeni animasyon filmi çıkışı ile milyonlar tarafından da izleniyor.

Overwatch Animasyon Filmi Hero