blank

Overwatch Animasyon Filmi Recall

Blizzard’ın yeni MOBA oyunu için animasyon serilerine başlayacağını duyurmuştu ve Overwatch animasyon filmi recall yayımlandı.

Oyun dünyasına alışılmadık bir tür ile giriş yapan Overwatch, tıpkı Team Fortness 2 gibi bir shooter oyunu ve aynı zamanda bireysel karakterinizin benzersiz özellikleri ile birlikte oynayabileceğiniz tıpkı League of Legends gibi bir MOBA oyunu. Yakın zamanda tüm oyuncular için sunulacak olan Overwatch oyunu için çıkan kısa animasyon filmi ise oyunda önemli bir karakter olan sevimli bilim adamı goril Winston’ı konu alıyor.

Overwatch animasyon filmi recall için kısaca konuya bakacak olursak : Genetiği değiştirilmiş goril ve parlak bir bilim adamı olan Winston kahramanlık günlerini özlemektedir. Bu bölümde Winston’ın düşüncelerini ve anılarını izlediği sırada Talon’un Winston’ın laboratuvarına bir baskın düzenlediğini görüyoruz.

Overwatch açık betası 5-9 Mayıs 2016 tarihleri arasında açılacak ve Overwatch çıkış tarihi ise 24 Mayıs 2016 olarak belirlenmiş durumda. Oyun PC ve konsollar için çıkışını gerçekleştirecek.

Overwatch Animasyon Filmi Recall