blank

Overwatch Devasa Heykelleri Gözüktü

Overwatch Devasa Heykelleri Gözüktü

Blizzard etkinlikleri arasına devasa heykelleri de ekledi. Firmanın yeni oyunu Overwatch için dünyanın en büyük şehirlerine devasa heykeller yerleştirildi. Bu devasa heykeller Overwatch oyunundaki bazı karakterler. Aralarında Tracer, Genji ve Pharah yer alıyor şimdilik.

Aslında ortada yapılan bir sanat söz konusu sadece heykeller ile değil onların ambalajları ile de alakalı. Aslında bu devasa heykeller ilerde satılacak olan Blizzard Overwatch aksiyon figürleri ile aynı hatta kutuları aynısı. Burada müthiş bir mizah söz konusu. Figür almak istediğinizde örneğin Tracer, Genji veye Pharah için burada gördüğünüz devasa halinin normal figür boyutlarında olan halini bulacaksınız. Kutuları dahil aynı olacak. Zaten eğer şu halleri satın alınıyor olsaydı şuan için konuşulan konulardan biride bu açık arttırmaya bile girip satın almak isteyen oyuncular seslerini yükseltiyorlar bile. Fakat böylesine devasa bir heykeli satmak amaçlı yapmadı Blizzard bunlar küçük figürler için reklam amaçlı devasa figürler desek yanlış olmaz.

Şuan için dünyanın dört bir yanına dağıtılmış olan bu devasa heykeller için California Hollywood’da Tracer yer alıyor, Centre Pompidou Paris’te Genji ve Busan Güney Kore’de ise Pharah heykeli dikilmiş durumda. Resimlerine de aşağıdan bakabilirsiniz.

Overwatch çıkmasına da artık sadece günler kaldı. Ne zaman çıkacak hangi saatte açılacak merak ediyorsanız BURADAN öğrenebilirsiniz.