blank

Overwatch İçin 3 Yeni Kahraman Ortaya Çıktı

Dün gerçekleşen Blizzcon’un ilk gününden sonra Overwatch için bir sürü yeni bilgi ortaya çıktı. 3 Yeni şampiyon ortaya çıkarken yeni bir haritada izleyicilere sunuldu.

Kapalı betası son sürat devam eden Overwatch için Blizzcon’da 3 yeni kahraman oyun severlerle buluştu. D.va, Mei ve Genji adındaki bu yeni herolar önümüzdeki günlerde oyuncular ile buluşacak.

Karakterleri tanımaya gelirsek D.va japon animelerinden esinlenmiş bir karakter olarak eski pro oyuncu olan fakat yoluna Mecha pilotu olarak devam ettiren japon bir kız. Mei ise eski bir iklim uzmanı olan ve saldırılarında özellikle buzun gücünü kullanan bir karakter. Son karakter ise Overwatch’ın favori karakterlerinden olan Hanzo’nun uzun zamandır beklenen kardeşi. Kılıç kullanmada uzman olan karakter robot bir samuray olarak karşımıza çıkıyor.

Oyuna eklenen son harita ise Hollywood’un hayali bir versiyonu. Gerçek Hollywood’dan birçok esinlenme alınan harita eğlenceli bir yer olacak gibi duruyor.

2016 Bahar döneminde geleceğe açıklanan oyun Pc, Xbox One ve Play Station 4’e çıkacak. Mac’ler için şuanlık bir destek düşünülmüyor.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/UEYp1RTvllM”]

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/3TJpl2Vs1Pg”]

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/vVe980Lp9i0″]

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/qx6nJiAbV-Y”]