blank

Overwatch Konsollara Mı Geliyor ?

Overwatch’ın kapalı betasının yaklaşması ile birlikte Blizzard hayranları Overwatch hakkında gizli şeyler ortaya çıkarmaya başladı.

Blizzard’a kendi adamış bir grup meraklı hayran bugün PlayOverwatch.com adresini kurcalayarak Overwatch’ın tanıtım yazısını buldular. Tanıtım yazısında ise çok ilginç bir nokta dikkat çekiyordu. PlayOverwatch.com adresinden alınan alıntıda “Overwatch Blizzard’ın Pc ve Konsollar için takım tabanlı fps oyunu. Her birinin kendine has özellikleri bulunan maceracılar, askerler, bilim adamları ve acayipliklerden oluşan şampiyon listesinden size uygun olan şampiyonu seçin. Zamanı bükün, fiziğe karşı gelin ve dostlarınız ile olağanüstü büyüleriniz ile uyum içinde kullanın. Takımınızı Dünya’nın yakın geleceğine ait ikonik mekanlarında zafere taşıyın. Dünya’nın şampiyonlara ihtiyaçı var!” . Yazıdaki “Pc ve Konsollar için” kısmı özellikle dikkat çekiyor ve Overwatch konsollarda oynamak isteyenler için bir umut veriyor. Büyük ihtimalle Blizzcon’da açıklanması beklenen bu açıklama kasımı beklememiz gerekiyor.

Pc için Overwatch betası bu ayın 27’sinde açılıyor. Battle.net adresinden sizde Overwatch betasına katılarak oynama şansı bulabilirsiniz.