blank

Overwatch Symmetra Oynanış Videosu

Geçen günlerde sizlerle haberini ve videosunu paylaştığımız Overwatch oyununun diğer bir karakteri olan Tracer için oynanış videosunu hep birlikte izlemiştik.

Şimdi ise diğer bir Overwatch karakteri Symmetra kendini gösteriyor. Yapımcılar bu karakteri tanıtan bir video yayınladılar. Blizzard?ın FPS oyunu Overwatch görünen o ki oyuncular tarafından çok ilgi ile karşılanıyor ve yapımcılarda onlara kulak asarak oyundaki diğer karakterleri de tanıtmaya devam ediyorlar.

Symmetra Photon Projector adında kısa menzilli bir silah kullanıyor ve yakınında ki düşmanları bağlayabilme özelliğine sahip. Ayrıca Symmetra yine uzun mesafeden rakiplerine bir ışın huzmesi yollayabilir ve bu ışın huzmesi rakiplerine azar azar devamlı süren bir hasara yol açıyor. Aynı zamanda Symmetra elindeki Photon Projector ile bir enerji topu da bırakarak yüksek hasarlara yol açabilen bir karakter.

Bu karakter takım arkadaşlarına da çok yardımda bulunabilen bir karakter. Genelde oyunda Symmetra var ise kesinlikle yakınlarında durulması şart. Çünkü kendisi takım arkadaşlarını koruyan bir kalkan da atabiliyor. Ayrıca Symmetra rakibin atış hızını ve kuvvetini azaltacak bir çok özelliği de sahip.

Ayrıca buradaki linklerden diğer karakterlerinde videolarına ulaşabilirsiniz;

Oyunun henüz ne zaman çıkacağı açıklanmış durumda değil fakat beta kayıtları yaptırabilirsiniz. İşte video;

Overwatch Symmetra Oynanış Videosu