blank

Overwatch’ın Yeni Karakteri Sızdırıldı

Overwatch’ın Yeni Karakteri Sızdırıldı

Blizzard tarafından geliştirilen ve dağıtılan Overwatch’ın yeni karakteri sızdırıldı. Blizzard’a ait bir site üzerinden sızdırıldığı düşünülen yeni karakterin görselleri de birçok resim ve çizim sitesinde dolaşmaya başladı bile. Sombra isimli yeni karakterimiz sonunda bizlere sunulacak. Blizzard, farklı teknikler kullanarak bu yeni karakteri haritalara ve modların içine gizlemiş ve oyuncularda sürekli bu karakterin izini aramıştı. Sonunda görseliyle birlikte bizlerin karşısında olan Sombra şimdiden en popüler karakterler arasına girdi.

Overwatch'ın Yeni Karakteri Sızdırıldı

Henüz Blizzard tarafından kesin olarak onaylanmayan yeni karakter, daha önce bahsedilen birçok özelliğe uyduğu için Blizzard’ın resmi karakteri olacağı şimdiden belli. Orijinal olarak paylaşılan içerik kısa bir süre içerisinde kaldırılmış olsa da DeviantArt gibi birçok site de hala paylaşılmakta. Bu bilginin dışında Cadılar Bayramı etkinliği ile ilgili bir sızıntı da gerçekleşmiş durumda. Çevreye karşı eşli bir oyun modu etkinliği olacak olan yeni Cadılar Bayramı etkinliği, yeni birçok haritayla da beraber gelecek.

Sombra isimli karakterimiz hakkında bazı bilgilerde paylaşılmış olsa da yeni bilgiler de geldi. Meksika’daki Los Muertos çetesiyle beraber çalışan ünlü bilgisayar korsanı Sombra, Omnik savaşının da kurbanı olmuş durumda.