blank

Oyunların Playstation 4 Pro Görüntüleri Gelmeye Devam Ediyor

Oyunların Playstation 4 Pro Görüntüleri Gelmeye Devam Ediyor

 

10 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Sony’nin güçlendirilmiş yeni konsolu Playstation 4 Pro’su oyunlara güç katmaya devam ediyor. Çıkışını gerçekleştirmesine 4 gün kala birçok oyundan yeni oyun içeriği görüntüleri gelmeye devam ediyor. Birçok oyuna 4K çözünürlük ve HDR kazandıracak olan konsol için videosu ve görsel içeriği paylaşılan oyunlar şu şekilde:

 

Uncharted 4: A Thief’s End, beklenilen oyunların arasında en çok ilgi göreni. Zaten eski konsollarda bile harika olan oyun, yeni 4K çözünürlüklü hali ve HDR moduyla birlikte çok daha sağlam grafiklerle karşımıza çıkıyor. Orijinal olarak 4K olmayan Uncharted 4, upscale güncellemesiyle birlikte yapay 4K çözünürlüğüne kavuşacak.

Oyunların Playstation 4 Pro Görüntüleri Gelmeye Devam Ediyor

inFamous: Second Son ve inFamous: First Light ile ilgili görsellerde paylaşılmaya devam ediyor. Ağırlıklı olarak yağmurlu bir şekilde ilerleyen oyun, bizlere grafiksel olarak şölen sunacak. Yapımcısı Sucker Punch tarafından paylaşılan yeni bilgilerle birçok patlama efektinin olduğunu da öğrenmiş olduk. Daha keskin bir görüntüyle ve daha az yansıtmayla oyun bizlerle olacak. Second Son ve First Light, Playstation 4 Pro konsoluna da gerek kalmadan da HDR modunu destekleyecek çünkü gelecek olan güncellemelerle TV’lerde bu modda oynayabileceksiniz. Second Son 3 GB’lık, First Light 2 GB’lık güncellemelerle bu özelliklere kavuşacak.

Oyunların Playstation 4 Pro Görüntüleri Gelmeye Devam Ediyor

The Elder Scroll V: Skyrim Special Edition, köşesinden de yeni videolar gelmeye devam ediyor. RPG denildiği zaman ilk akla gelen oyunlardan birisi olan ve modlarıyla birlikte halen güncelliğini koruyan Skyrim, Special Edition güncellemesiyle birlikte 4K grafiklere sahip olmak üzere. PC’ler için yayınlanan güncelleme, Playstation 4 Pro ile birlikte aynı gün konsola da çıkışını gerçekleştirecek. Çevre geliştirmelerinin harika olduğu da belirtelim. Aşağıda bir Youtube kullanıcısının paylaştığı Playstation 4 Pro oynanış videosunu da izleyebilir ve nasıl göründüğünü görebilirsiniz.