blank

Get Even Oyununun Oynanış Videosu Yayınlandı

Get Even Oyununun Oynanış Videosu Yayınlandı

Deadfall Adventures, NecroVisioN ve Painkiller: Hell & Damnation gibi oyunlardan tanıdığımız The Farm 51 stüdyosunun yeni oyunu olan Get Even’dan ilk oynanış videosu yayınlandı.

2014 yılında ilk kez duyurulduğunda dönemin oyunlarına göre aşırı gerçekçi grafiklere sahip olan Get Even, sona yaklaşıldıkça grafik olarak o ihtişamını kaybetmiş gibi duruyor. En son Gamescom 2016’da yayınladıkları video ile beklentileri hala yüksek tutan The Farm 51, oynanış videosu ile bu beklentiyi biraz düşürecek gibi duruyor.

Get Even Oyununun Oynanış Videosu

 

Get Even oyununun oynanış videosu bizlere farklı klişeleri bir araya toplandığını gösteriyor. Paranormal olaylarında bolca bulunduğu oyun bizlere farklı bir oyun deneyimi de sunacak gibi duruyor. Videodan görüldüğü kadarıyla etkileşimleri telefon aracılığıyla yapacağız. Umarız bütün etkileşimler telefon üzerinden yapılmıyordur çünkü telefona bağımlı olarak ilerlemek çok saçma olurdu.

Daha önce çıkışı 2016 yılına ertelenmiş oyunumuz Get Even, 2017 yılı içerisinde PC, PS4 ve  Xbox One için piyasaya sürülecek.

https://www.youtube.com/watch?v=5raOUTZ-frw

Get Even Oyununun Oynanış Videosu