blank

Paragon Açık Betası Tekrar Başlıyor

Paragon Açık Betası Tekrar Başlıyor

Daha öncesinde sınırlı oyuncu sayısı kadar izin verilen açık beta aşaması şimdi tüm oyuncular için tekrar geliyor.

Epic Games şirketinin başında olduğu ve kendi oyun motorları olan Unreal Engine 4 ile tasarlanan ve yılın en çok beklenen MOBA oyunu Paragon için ikinci açık beta aşaması çok yakında geliyor. Yapımcı şirket bu oyun ile birlikte MOBA oyunlarının konsollar içinde ne kadar etkili olabileceğini de bu yapım ile ortaya koymuş oldu.

Daha öncesinde yeni herosunu da tanıtan ve bu açık beta yeni heronun da oynanabileceği açıklandı. Grim.exe adıyla tanıtılan yeni hero ise oyuncular tarafından oldukça beğeni topladı. Paragon yeni hero ile ilgili habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyunun sistem gereksinimlerini de öğrenmek isteyen oyuncular için resmi olarak açıklanmış sistem gereksinimleri de aşağıda. Oyunun şuanki aşamasından itibaren herhangi bir optimizasyon sorunu olmadığını da sizlere söyleyelim. Paragon gerek grafikleri gerekse oynanışı ile MOBA dünyasının damga vuran oyunlarından da biri haline geleceği aşikar.

Bu açık beta için Epic Games birde fragman yayımladı. MOBA sevenlerin kesinlikle kaçırmaması ve denemesi gereken yapımlardan biri olduğunu düşünüyoruz. Paragon Açık Betası 26 Mayıs 2016 ve 30 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacak. Kayıt yaptırmayı unutmayınız.

Paragon Açık Beta Kayıt Linki

Paragon Açık Beta Fragmanı