blank

Paragon Yeni Hero GRIM.exe Tanıtıldı

Paragon Yeni Hero GRIM.exe Tanıtıldı

Paragon MOBA dünyasına hem grafikleri hem oynanış özellikleri ve mekanikleri ile damga vurmak için güçlü adımlar ile ilerliyor. Epic Games firmasının bir oyunu olarak piyasaya çıkacak olan oyun şuan için Açık Beta aşamasında ve oyuncular oyunu test ediyorlar. Ayrıca oyuncuların tamamının düşüncelerine önem vermek için geniş çaplı anketlerini de firma oyunculara yolladı ve geri dönüşleri değerlendiriyor.

Bir yandan gelişmeler devam ederken oyun boş durmuyor ve Paragon yeni hero GRIM.exe tanıtıldı. Kendisi robotların en ilginçlerinden ve eğlenceli olanlarından bir tanesi olacak gibi gözüküyor. Bu robot “Pulse Cannon” adı verilen bir ekipman ile birlikte geliyor. Ayrıca bu silahla birlikte pasif bir özelliği var ve her 8 saniyede bir hasar topu fırlatabiliyor. Düşmanları geri fırlatan bir özelliğe daha sahip ve rakipleri yavaşlatması ile de takımına büyük katkılar sağlayacak.

Paragon yeni hero GRIM.exe 10 Mayıs 2016 tarihi itibari ile erken erişim sahibi olan oyuncular tarafından kullanılabilir hale gelecek. Ayrıca unutmayınız şuan için İkinci Açık Beta yapılıyor ve 8 Mayıs 2016 itibari ile son bulacak.

Paragon Yeni Hero GRIM.exe