blank

Paragon Yeni Hero Khaimera Videosu

Paragon Yeni Hero Khaimera Videosu

MOBA dünyasına kalitesini daha beta sürecinde kanıtlayan ve Unreal Engine 4 oyun motorunun güzelliklerini bizlere resmen şölen gibi sunan oyun Paragon yeni hero çıkarmaya ve daha oyun çıkmadığı halde sürekli güncellemelerine devam ediyor.

Epic Games tarafından geliştirilen oyun doğal olarak kendi oyun motorları ile çok daha iyi bir hal aldı ve inanılmaz bir grafik sunuyor oyunculara. Bunun dışında TPS kamera açısı ve farklı bir şekilde eşya yerine kart sistemi kullanan Paragon oynanış ve oyun yapısı açısından da aslında diğer moba oyunlarına göre çok daha farklı. Geliştiriciler oyunlarını 2. kez Beta sürecine soktular ve onunda sonuna geldiler geri dönüşleri tek tek değerlendiriyorlar ve oyun muhteşem bir hal almaya başladı. Yenilikler de bitmek bilmiyor söz verildiği gibi söylenen tarihte yeni hero geliyor.

Şimdi ise Paragon Yeni Hero Khaimera videosu yayımlandı ve tanıtıldı. Paragon 27.1 güncellemesi ile birlikte oynanabilir hale gelen Khaimera için yayınlanan video heroyu tanıtıyor. Khaimera yeteneklerini ve savaş alanında neler yapabileceğini gösteriyor. Khaimera yakın dövüş konusunda uzman olmuş bir savaşçı. Takımın yakın dövüş görevini üstlenecek olan üst düzey bir karakter.

Khaimera yetenekleri arasında pençeleri ile düşmanlarını sersemleten yetenekleri var. Hedeflenen kahramanı sersemleme etkisi verip etrafındakilere de fiziksel hasar vuruyor. Khaimera bir kez vurmaya başladığında ondan korkmalısınız. Yakın dövüşe girdiğinde vurduğu her temel vuruşla birlikte Ruh Rejenerasyonu topluyor ve daha fazla Sağlık Yenilemesi kazanıyor. Khaimera en büyük gücü Ultimate yeteneğini kullandığında ise çok büyük hasara neden oluyor ve kendi takım arkadaşlarına da yarar sağlıyor. Artık kendisi hakkında daha fazla bir şey anlatmamıza gerek yok. Aşağıdan videoyu hep birlikte izleyelim ve savaş alanında görüşmek üzere diyelim. İyi seyirler…


Paragon Yeni Hero Khaimera Videosu