blank

Paragon Yeni Hero Lt. Belica

Paragon Yeni Hero Lt. Belica

MOBA dünyasına hem Playstation 4 hemde PC üzerinden üst düzey grafik, optimizasyon ve oynanışı ile damga vuran Epic Games, Paragon yeni hero Lt. Belica kahramanını duyurdu.

Her 3 haftada bir yeni kahramanı oyunculara sunan Paragon kendine has özellikleri ve kahraman tasarımları ile de müthiş ilgi çekiyor. Yeni kahraman “Burst Caster” sınıfına uygun bir halde geliyor. Yani oyunda ani hasarlar veren ve yüksek hasar oranlarıyla rakiplerini geçekten zor durumda bırakan Caster sınıfının en iyi kahramanlarından birisi olacak gibi gözüküyor. Meydan okuyan bütün rakiplerine acımasız bir şekilde cezalandırmak için Paragon dünyasına giriş yapacak olan Lt. Belica diğer kahramanlara nazaran çok farklı yeteneklere de sahip.

Paragon yeni hero Lt. Belica oyun içerisinde kart sınıflarının “Order ve Intellect” sınıfının kartlarını kullanıyor. “Energy Damage” üzerine bir hasara sahip. Murdock karakteri ile birlikte artık düşmanı ikiye bölecekler gibi gözüküyor. Düşmanlarını ayırma ve mana kontrol üzerinde uzmanlaşmış bir kahraman. Yeteneklerine bakacak olursak;

Paragon yeni hero Lt. Belica

Paragon yeni hero Lt. Belica Yetenekleri

 • Void Bomb
  • İstediği alana bıraktığı bomba ile bir sürelik gecikme sonrasında sağlam bir hasara yol açıyor ve eğer düşman kahramanına etki ederse kullandığı mana değerini tekrar kazanıyor.
 • Seismic Assault
  • Bu yetenek ile birlikte ince bir hat üzerinde yetenek atışı yaparak düşmanlarına hasar veriyor ve onların havaya uçmasına sebep oluyor. Bu şekilde o düşmanları belirli bir süreliğine hareket kontrollerinden ve yeteneklerinden mahrum bırakıyor.
 • Void Drone
  • Alana bıraktığı Drone ile birlikte kendisi geniş bir alanda etki sağlanmasına sebep oluyor. Alan içerisinde kalan düşmandan Mana emisyonu yapan bu alet ile birlikte kendi mana kontrolünü de sağlamış oluyor. Ayrıca düşmanlarına hasara zorlayarak onların kullandığı yeteneklerden de kazanç sağlıyor.
 • Neural Disruptor (Ultimate)
  • En güçlü yeteneği ise Paragon yeni hero Lt. Belica için çok etkili diyebiliriz. Çünkü düşmanın olmayan mana değeri kadar düşmana hasar verebilme yeteneğine sahip.

Tabi ki şunu belirtmekte fayda var Paragon yeni hero Lt. Belica tüm kahramanlar gibi oynayan herkes için bedava olarak çıkış yapacak. Paragon oyununu hem PS4 hemde PC üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Paragon yeni hero Lt. Belica çıkış tarihi 13 Eylül 2016 olarak kesinleşti. Yani önümüzdeki Salı günü oyuna eklenmiş olacak.