blank

Paragon Yeni Hero Narbash Çıktı

Paragon Yeni Hero Narbash Çıktı

Epic Games firmasının gözde oyunu Paragon için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Oyunun açık beta süreci içerisinde Paragon Yeni Hero Narbash çıktı.

Kısaca Paragon ile ilgili bir şeylerden bahsedecek olursak Unreal Engine 4 oyun motorunun resmen gücünü gösteren nadir oyunlardan birisi. Paragon bir MOBA oyunu ve ücretsiz olarak piyasaya sürülecek. Paragon için en iyi özellik ise PS4 üzerinden oynanan en iyi MOBA oyunu. Üçüncü şahıs bakış açısı ile birlikte müthiş bir deneyim yaşatan Paragon Epic Games tarafından an ve an geliştiriliyor ve bu gelişmeler oyunculara da aktarılıyor. Her 3 haftada yeni hero çıkışını gerçekleştiriyor.

Paragon Yeni Hero Narbash

Beklenen Support Caster karakterlerden birisi olacak olan Narbash bir ork ve davulları ile savaş meydanlarını yankılandırıyor. Paragon yeni hero Narbash için söylenmesi gereken müthiş bir tasarıma sahip olduğu. Özellikle Paragon oyunu için tasarımlar ve atmosfer gerçekten muazzam ve özgün. Neyse gelelim Narbash ile ilgili şeylere. Paragon yeni hero Narbash alan kontrolü eline alan ve kendi takım arkadaşlarını sürekli can ve hareket hızı desteği sağlayabilen, ayrıca tüm takımı savaşın ortasına kafa attırabilen bir karakter. Narbash davullarını kucaklamış savaşa susamış bir kahraman. Onun “Thunk” isimli yeteneği ise elindeki davul bagetlerinden birini fırlatıp düşmanın “Stun” yemesine sebep oluyor. Bu yetenek sadece 1 hedefe 1 kez atılabiliyor ve daha sonrasında bekleme süresinin geçmesi gerekiyor. “March” adlı yeteneği ise savaş davullarını çalmasını sağlıyor ve bu davulları çala çala tüm takıma müthiş bir hareket hızı katıyor ve ayrıca onun “Song of my People” isimli yeteneği ile birlikte aynı anda kullanılabiliyor.  Paragon yeni hero Narbash ultimate yeteneği ise “Crash Band Boom” çok sert bir şekilde davullara vurarak büyük bir alanda bir dalga etkisi oluşturuyor, bütün alandaki düşmanları yavaşlatıyor ve 3 saniye boyunca büyük bir hasara neden olup süre bittiğinde ise yine o alandaki düşmanların tamamının havaya fırlamasına sebep oluyor yani minik bir “Stun” etkisini oluşturuyor.

Paragon PC ve PS4 için şuanda bedava olarak Beta sürecinde ve tüm kahramanlar her zaman bedava olacak. Kesinlikle denenmesi ve hakkının verilmesi gereken oyunlardan bir tanesi Paragon.