blank

Paragon Yeni Hero Riktor

Paragon Yeni Hero Riktor

Epic Games yeni oyununu yenilikler ile desteklemeye devam ediyor. Yeni hero Riktor sahalara inmeye hazır hale gelmiş durumda. Yeni gelen heronun ismi Viktor ve kendisi bir Cyborg. Hatta uzun menzil yetenekleri olanda bir karakter.

Riktor bir yakın dövüşçü karakteri ve Tank özelliği ile ön plana çıkıyor. Sahip olduğu yeteneklerin bir çoğu ise Crown Control üzerine kurulu. Yani alana yayılan ve belirli bir alanı etkileyen yeteneklere de sahip. Riktor havaya sıçrayan rakipleri yere indirmede de çok başarılı olacak gibi gözüküyor. Çünkü sahip oldu Riplash yeteneği ile zincirlerini rakibe atarak kendisine çekiyor. Böylelikle kombat esnasında çok değişik şeylerin yaşanmasına sebep olacak bir kahraman. Bir çok karakterin savaş esnasında pasif kalmasına neden olabilecek bir güce sahip Riktor.

Rakiplerinin karşısında elektrikli zincire sahip olan bir cyborg olacak. Bu demek oluyor ki Riktor hasar özelliği de diğer Tanklara nazaran biraz daha farklılaşmış. Riktor ayrıca düşmanlarını susturan yani bir süre herhangi bir şekilde yetenek kullanamaz hale getiren bir özelliğe de sahip. Shock Therapy rakiplerini tamamen Silence ederek yani susturarak bir süre yeteneksiz bırakıyor.

Paragon Yeni Hero Riktor bunların dışında birde yıkıcı bir ultimate özelliğine sahip. Skewer Ultimate olarak adlandırılan bu yetenek ile Riktor tüm zincilerini salıyor ve belirli bir alanda resmen bir zincir ağı oluşuyor bu alan içerisindeki rakipler sürekli hasar alıp aynı zamanda sersemliyorlar.

Tıpkı diğer Paragon heroları gibi Riktor da oyun içerisinde erken erişime sahip oyunculara ücretsiz olarak verilecek. Diğer oyuncular ancak 31 Mayıs 2016 itibari ile kendisine erişebilir. Ayrıca unutmayın şuan oyun açık beta sürecine tekrar girdi ve 30 Mayıs 2016 tarihine kadar süreniz var. 

Paragon Yeni Hero Riktor