blank

Paragon Yeni Hero Sevarog

Epic Games Paragon ile MOBA tarihine giriş yaptı, erken erişim ile oynanabiliyor ve Paragon Yeni Hero Sevarog tanıtıldı.

Erken erişim paketleri ile ilgili haberi sizlerle paylaşmıştık buradan ulaşabilirsiniz. Gelelim yeni hero Sevarog’a, yeni kahramanımız herkes için ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Yani erken erişim ile oynaya bilenler için ücretsiz tabi ki. Paragon ücretsiz bir oyun olacak fakat erken erişim sürecini bağış paketleri alanlar ile yürütüyor. Bu süreçte oyunda bulunan hatalar düzeltiliyor ve dengelemeler üzerinde çalışılıyor.

Paragon Yeni Hero Sevarog kocaman bir çekice sahip ve rakiplerinizin kafasına kafasına indirilmeyi bekliyor. Yakın dövüş özellikleri ile öne çıkan Sevarog bir tank karakteri. Minyonların ruhlarını çalabilen bir özelliğe de sahip ve rush yapabiliyor. Mini sabitleme ve yavaşlatma özellikleri ile de takımının skor alarak öne geçmesi için öne çıkabilen bir hero. Ayrıca takım savaşlarında rakiplerini ileriye fırlatabiliyor. Sevarog ücretsiz olarak 29 Mart 2016 tarihinde Paragon oyuncularına sunulacak bakalım oyuncular beğenecekler mi?

Paragon Yeni Hero Sevarog