blank

Paragon Yeni Karakter Frey Özellikler

Paragon Yeni Karakter Frey Özellikler

Paragon yeni karakterler ile desteklenmeye devam ediyor. Söz verildiği gibi gününde karakter çıkışlarını gerçekleştiriyor ve Paragon Yeni Karakter Frey çıkışını yapacak ve müthiş tehlikeli gözüküyor. Ayrıca kendisi bir Support sınıfı ve Caster görevi yapıyor.

Paragon oyununda roller birbirlerinden ayrılıyor. Yani bir karakterin Support olması o karakterin hasar veremeyeceği anlamına gelmiyor. Ancak bir Fighter karaktere göre çok daha efektif olarak takıma yararı dokunabiliyor. Aslında Paragon Yeni Karakter Frey öyle bir karakter. Paragon Yeni Karakter Frey özellikleri bakımında müthiş derecede takıma fayda sağlayan ve karşı takım için inanılmaz derecede etkili bir Ultimate yeteneği olan bir karakter.

Paragon Yeni Karakter Frey Özellikler

Burada Frey bir Caster Support olarak Paragon evrenine dahil oluyor. Ancak müthiş bir “Harassment” özelliğine sahip. Yani rakibi sürekli rahatsız eden onu yoran ve usandıran bir karakter. Bunların dışında “Crowd Control” özelliğine sahip. Bunu da şöyle söyleyelim kalabalığı kontrol edebilen, kitle kontrolü yapan ve alana hükmedebilen bir karakter. Frey ayrıca doğayı kullanan bir uzun kulaklı Orman perisi.

Frey ultimate yeteneği ile alana bıraktığı Fly Trap özelliği karşı takımı resmen kitliyor. Bıraktığımız alanın ortasında kocaman bir bitki çıkıyor ve alana dahil olmuş olan rakipleri bağlayarak kendisine doğru çekiyor. Tabi ki bunun dışında müthiş bir hasara neden oluyor.

Paragon açık beta 16 Ağustos 2016 tarihinde tekrardan başlayacak. Şuan için yine erken erişim sahip olan oyuncular oyunu PC ve PS4 üzerinden oynayabiliyorlar. Ayrıca hatırlatmadan geçmeyelim, Paragon Yeni Karakter Frey 2 Ağustos 2016 tarihinde aktif hale gelmiş ve oynanabilir olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=ttSU1mnXNa8