blank

Nine Parchments Oyunu Duyuruldu

Nine Parchments Oyunu Duyuruldu

Finlandiya kökenli oyun yapımcıları Frozenbyte yeni oyunları Nine Parchments için resmi duyurularını yaptılar. Oyun PC, PS4 ve Xbox One platformlarına geliyor.

Nine Parchments

 

Bu yapımcıları eski oyunları olan Trine serisi ile tanıyoruz. Bu oyunlarında da yine büyülü bir dünyayı bizlere getiriyorlar. Kooperatif olarak oynanabilen bir büyü dünyası düşünün. Yapımcılar yine Nine Parchments için görsel ve sanatsal çalışmalara çok önem vermişler. Oyun sizlere bir renk cümbüşü yaşatıyor. 4 Kişiye kadar oynanabilen bir kooperatif yapısının dışında bu kez platform görünümü değil izometrik kamera açısını tercih eden yapımcılar bir grup acemi sihirbazın etrafında dönen bir hikaye ortaya koymuşlar.

Eğitimlerini hızlı bir şekilde tamamlamak için sivri zekalık yapan bu acemi büyücüler 9 parşömenin peşinden giderler. Güvenlik ile ilgili bütün konuları salı veren bu özenti sihirbazlar keşfettikleri bu güçlü büyüler ve ayrıca aceleciliklerinden dolayı istemeden de olsa bir çok ölüme yol açacaklardır.

Nine Parchments Ekran Görüntüleri

2001 yılında Helsinki şehrinde kurulan yapımcılar, yeni oyunları ile ilgili bir başka bilgilerde verdiler.

Nine Parchments çıkış tarihi 2017 yılı olarak duyuruldu. Oyun PC, PS4 ve Xbox One platformları için geliştirildi. Yapımcılar bu yıl düzenlenen Gamescom 2016 etkinliğinde oyunun oynanabilir bir versiyonunu Indie Arena isimli fuar alanındaki Bağımsız Yapımcı oyunlarının tanıtıldığı alanda gösterecekler.

Nine Parchments Duyuru Fragmanı