blank

PC ve PS4 İçin Yeni Açık Dünya Oyunu Boundless

Bugün Paris Games Week’de birçok Indie firma insanların karşısına çıktı ve bunlardan özellikle birkaç izleyenlerin büyük ilgisini çekti. Sony’in basın konferansında ortaya çıkan Boundless’de bunlardan biriydi.

Yapımcı Wonderstruck tarafından yapımı süren oyun şu an için Play Station 4 ve PC için çıkması bekleniyor. Boundless ayrıca bu iki platform arasında da çapraz platformu destekleyecek.

Boundless ilk bakışta renkli grafikleri ve Minecraft’a benzer tasarımı ile göze çarpıyor. Oyunda bulunan “Portal”lar sayesinden başlarının da dünyasına gidebileceğiniz oyun gösterilen çeşitlilik ile göz dolduruyor. Boundless’da hem PvE ve PvP’nin önem taşıyacağı, PvP’de dostlarınız ile klanlar kurup başkaları ile savaşa bilecekken, PvE’de ise yine dostlarınız ile “Titans” adındaki ağır korumalı kalelere saldırarak buraları fethetmeye çalışabileceksiniz.

Sony’nin konferansı sırasında Boundless’ın sadece Play Station 4’e çıkacağı söylense de Wonderstuck sonradan oyunun bilgisayarlara da geleceğini garantiledi.

Boundless’ın ilk tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.