blank

PENTA e-Sports, loWel ile Anlaştı!

Özellikle Counter Strike Global Offensive takımı ile tanınan ve aralarında TÜRK oyuncu olan Tahsin “tahsiN” Broschk’un da bulunduğu Penta e-Sports, kısa süre önce yeni bir oyuncu arayışına girmişti ki, bu anında sonuçlandı.

Mouse Sports’tan ayrılan İspanyol oyuncu Christian Garcia ?loWel? Antoran, artık Penta’da yer alacak. Resmi olarak sözleşme imzalayan ve bir aksilik çıkmadığı taktirde uzun bir süre Penta’da kalacak LoWel’e, takım lideri Andreas Pullitzky İki aydır beşinci oyuncumuz olmadan mücadele ediyoruz. Bu süreçte bir çok oyuncuyu hem yetenek olarak hem de kişilik olarak test ettik. Bu denemelerimizde hiç kimse ile Chris kadar uyum yakalayamadık. dedi.

Konuşmasının devamında ise, Chris gerçekten eğlenceli bir insan ve inanılmaz bir yeteneklere sahip. Bizi tekrar başarılı bir takım olmamızı sağlayabilecek bir oyuncu. Uluslararası bir tecrübeye sahip ve takımın moralini üst düzeyde tutabilecek yapıda. Chris’i kadromuza katmaktan dolayı çok memnunuz. Kadromuzu tamamladık ve yeni başarılara onunla birlikte ulaşacağımızdan eminim.” dedi ve loWel’in değerli bir oyuncu olduğuna tekrar tekrar değindi. Bu transfer ile Penta, kısa sürede tekrar büyük başarılara imza atmayı hedefliyor.

loWel’in bu transferi ile beraber, sosyal medyada ona karşı yüzlerce tebrik mesajı yağdı ki bu durumdan e-spor takipçileri’de memnun.

Penta’nın şuan ki CS GO takımı aşağıdaki gibi.

Germany Kevin “kRYSTAL” Amend
Germany Johannes “tabseN” Wodarz
Turkey Tahsin “tahsiN” Broschk
Netherlands Mike “mikeS” Tuns
Spain Christian Garcia ?loWel? Antoran
Austria Alexander ?kakafu? Szymanczyk (Takım Kaptanı)