blank

PES 2017 Brezilya Ligi Duyuru Videosu Yayınlandı

PES 2017 Brezilya Ligi Duyuru Videosu Yayınlandı

KONAMI, PES 2017’den yeni bir duyuru niteliğinde video yayınladı. Yeni gelen videoda yeni seride bulunacak olan Brezilya liginin takımları ve bulunacak stadyumları bizlere gösteriyor.

PES 2017 Brezilya Ligi

PES 2017 Brezilya Ligi Duyuru Videosu Yayınlandı

 

Daha önce lisanslar hakkında geliştirici ekiplerden gelen açıklamaya göre KONAMI çalışanları Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Copa Libertadores, Süper Kupa gibi lisansların kendilerinde olmasının bir avantaj olarak gördüklerini ancak ligler açısından lisanslarda eksiklik yaşadıklarını belirtmişlerdi. İngiltere Ligi’nin lisansının zaten olmaması ve tek tük bulunan takım lisanslarını da kaybedebilir olmalarının endişelendirmesinin yanı sıra var olan La Liga lisansını da kaybetmeleri durumu kötüye götürdüğünü kendileri de kabul etmişti. Yeni bir ligle anlaştıklarını ve o ligin stadyumlarıyla birlikte oyunda yer alacağını bir röportajla açıklamalarının ardından acaba Türkiye Ligi mi diye sormaya başlamıştık. Bu lig bugün yapılan duyuru ve tanıtım videosuyla açıklanmış oldu. Brezilya Ligi ile anlaştıklarını duyuran KONAMI ayrıca bulunacak takım ve stadyumlarında listesini oyuncularla paylaştı.

  • PES 2017 Brezilya Ligi Takımları: América Mineiro, Atlético Mineiro, Atlético Paranaense, Botafogo, Chapecoense, Corinthians, Coritiba, Cruzeiro, Figueirense, Flamengo, Fluminense, Grêmio, Internacional, Palmeiras, Ponte Preta, Santa Cruz, Santos FC, São Paulo FC, Sport Recife ve Vitória FC
  • PES 2017 Brezilya Ligi Stadyumları: Estádio do Maracanã, Arena Corinthians, Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi), Estádio do Mineirão, Estádio Beira-Rio ve Estádio Urbano Caldeira (Vila Belmiro)

KONAMI müdürü Takayuki Kubo bu konu hakkında şunları dile getirdi;

Oyunda yerini alacak olan Brezilya Ligini, takımlarını, stadyumlarını, toplarını, resmi kupalarını ve o benzersiz atmosferini görmek için sizler gibi bizlerde heyecanlıyız. Siz PES severler de hem turnuva hem kariyer modunda Brezilya Ligini en gerçekçi haliyle deneyimleme şansına erişebileceksiniz.

PES 2017, 13 Eylül’de Amerika’da, 15 Eylül’de ise tüm Dünya’da çıkışını gerçekleştirecek.

 

PES 2017 Brezilya Ligi Duyuru Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=RuHxXcZGfRM