blank

PES 2017 Resmi Olarak Duyuruldu

PES 2017 Duyuruldu

2016 yılı içerisinde Pro Evolution Soccer (PES) en büyük rakibi FIFA’ya karşı daha sönük kaldı ve bu sene içerisindeki yarışı aslında Konami kaybetti diyebiliriz. PES tabi ki milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Fakat bir karşılaştırma söz konusu olunca bu yıl FIFA ezdi diyenlerin sayısını da hiçe saymamak gerekiyor ki zaten satış rakamları da oyuncuların hangisini daha çok beğendiğini de gösteriyor.  FIFA böylesine bir atakla bir kaç yıldır çok hırslı oynuyor bu kulvarda fakat Konami de boş durmuyor.

PES 2017 resmi olarak duyuruldu ve bu kez oyunda en önemli iki özellikten bahsedildi. Bir tanesi oyuncunun oynayış tarzına ve seviyesine göre karşınızdaki yapay zeka değişecek. Yani çok iyi bir oyuncunun karşısında çok iyi bir yapay zeka çıkacak. Birde bunun dışında Fox Engine oyun motoru seviyesine geldiklerini söyleyen yetkililer, oyuna yeni animasyonların eklenmesi, grafiklerin geliştirilmesi ve oyunun daha da gerçekçi hale gelmesini sağladıklarını açıkladı.

E3 2016 fuarında oyun ile ilgili tüm detaylar açıklanacaktır. Henüz resmi olarak bir çıkış tarihine sahip olmasa da PES 2017 çıkış tarihi bu yılın üçüncü çeyreği yani sonbahar ayları içerisinde çıkacak ve tüm platformlar için geliştiriliyor.

PES 2017 Ekran Görüntüleri