blank

Playstation 4 Yeni 3.55 Yazılım Güncellemesi

Playstation 4 Yeni 3.55 Yazılım Güncellemesi

Sony, Playstation 4 için iyileştirmeler sunan 3.55 ps4 sistem yazılım güncellemesini yayımladı.

Sony, yarın PlayStation Network’un bakıma gireceğinin haberini de oyunculara verdi. Planlanan bakım saati ülkemize göre 23 Haziran 2016 tarihinde saat 8:30’da başlayacak ve 10:30’da sona erecek. 300 MB boyutundaki sistem yazılım güncellemesi daha önceki büyük güncellemeler gibi konsolunuza yeni özellikler katmayacak. Daha çok bir güvenlik ve performans güncellemesi. Bu yazılım güncellemesi için neler değiştiğini anlatan herhangi resmi bir bilgi paylaşılmadı. Sadece “performansınızı artırır” ibaresi yer alıyor.


Playstation 4 Yeni 3.55 Yazılım Güncellemesi


Sistemi güncellemek için PS4 sisteminizin ağ güncellemesi özelliğini kullanın.

Güncellemeyi gerçekleştirmek için aşağıdakiler gerekir:

  • PS4 sistemi
  • İnternet bağlantısı (kablolu veya kablosuz)

Ağdan güncelleme özelliğini kullanmadan önce PS4 sisteminizin ağ ayarlarını yapılandırmanız gerekir. Ayrıntılar için PS4 sisteminizin kullanım kılavuzuna bakın.

İşlev ekranından (Ayarlar) > [Sistem Yazılımı Güncellemesi] öğesini seçin. Sisteminiz, sistem yazılımının son sürümüne sahip olup olmadığınızı internet üzerinden otomatik olarak kontrol eder. Daha yeni bir sürüm için güncelleme dosyası bulunuyorsa sisteme indirilir. İndirme işlemi tamamlandığında ekranın sol üst köşesinde bir bildirim mesajı görüntülenir. İşlev ekranında (Bildirimler) > [İndirilenler] öğesini seçin ve ekrandaki talimatları uygulayarak yükleme işlemini gerçekleştirin.