blank

Playstation VR Oyunları Kutu Tasarımları

Playstation VR Oyunları Kutu Tasarımları

Virtual Reality artık oyun dünyasınında vazgeçilmezlerinden birisi haline geldi. Artık tüm platformlar içinde hem oyunlar hemde VR cihazları yavaş yavaş geliyorlar. Hayatımızın teknoloji anlamında önemli bir yeri haline gelmeye başlayan Virtal Reality (Sanal Gerçeklik) kısa süre sonra evlerimizde vazgeçilmez teknoloji aletleri haline gelecekler.

Sony kullanıcılarına sunacağı Playstation VR Oyunları Kutu Tasarımları gösterildi. Diğer oyunların kutularının aksine bu kutular üzerinde VR destekli oldukları ve Playstation VR cihazı olmadan oynayamayacağınızı gösteren ibarelerde mevcut olacak.


Playstation VR Oyunları Kutu Tasarımları

playstation-vr-oyun-kutu-tasarimlari-cikis-tarihi


Şuan için Playstation VR ile birlikte çıkacak oyunların kutu tasarımları gösterildi. İçlerinde Rigs, Playstation VR Worlds, Rush of Blood, Hustle Kings VR gibi oyunların kutu tasarımlarını görüyoruz. Kutu tasarımlarında daha anlaşılması için üst kısımda Playstation VR ile ilgili olduğu bizlere gösteriliyor. Bunun dışında alt kısımda ise gerekli olan ve oyun içerisinde kullanılacak olan cihaz gösteriliyor.

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, listelenen oyunlar arasında Batman Arkham VR oyunu da yer alıyor. Playstation VR çıkış tarihi 13 Ekim 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Bu tarih itibari ile artık Sony firmasının ürettiği Playstation VR cihazları evlerimize girmiş olacaklar. Oyunlar ise peşi sıra çıkmaya devam edecektir.


Playstation VR Oyunları Kutu Tasarımları