blank

Playstore Çılgın Hafta Sonu Kampanyaları

Playstore Çılgın Hafta Sonu Kampanyaları ile oyuncuları bu hafta sonu oyuna doyurmak istiyor.

Ülkemizin en çok sevilen oyunlarından GTA 5 büyük indirime girdi. Ayrıca GTA Online için alabileceğiniz GTA 5 Bundle kampanyaları ile Online’da parasızlığa son verebilirsiniz. Yeni gelen güncellemeler ile almak istediklerinizi bu kampanyadan yararlanarak garajına ekleyebilirsiniz. Ayrıca 2k Games oyunlarında da büyük indirim var. Borderlands, NBA 2k16 ve XCom serisi için yapılan ve %80’e varan indirim fırsatlarını kaçırmayın.

Aşağıdaki görsele tıklayarak kampanyaya ulaşabilirsiniz.

gta-ve-2k-games-kampanyasi
GTA 5 ve 2K Games Kampanyası

 

Ek olarak çok kısa bir süre için Ubisoft oyunları da Playstore’da indirimde. Kısaca bunlara bakacak olursak, Assassin’s Creed Unity, Assassin’s Creed Syndicate, Assassin’s Creed Rogue. Ayrıca Rayman serisinde büyük indirim var. Bunlara ek olarak Anno serisi, Watch Dogs ve sevilen oyun Valiant Hearts: The Great War fırsatlarını kesinlikle kaçırmayın. Süremizin çok kısıtlı olduğunu unutmayalım.

Kampanyaya ulaşabilmek için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.

Ubisoft-kampanyasi
Ubisoft Kampanyası

 

Playstore fırsatları bitmedi Strateji sevenlerin vazgeçemediği o efsane ve büyük serinin son oyunu Total War: Attila çok büyük indirime girdi. Tanrının kırbacı olarak bilinen Attila ile tarihe ışık tutmaya hazırlanın. Bu büyük indirimi kaçırmayın. Tüm eklenti paketleri ve oyun %75’e varan indirimler ile Playstore’da.

Savaşın tadını almak isteyen oyuncuların kampanyaya ulaşabilmeleri için aşağıdaki görsele tıklamaları yeterli.

total-war-attila-kampanyasi
Total War: Attila Kampanyası

 

Playstore hafta sonu için büyük indirimlerine devam edecek. Eskilerin çok yakın tanıdığı Risen serisi büyük indirimde. Nostaljiyi tekrar yaşamak ve o RPG tadını doyasıya çıkarmak için hafta sonu indirimlerini de kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca simülasyon oyunları sevenlerinde ilgisini çekebilecek oyunlar bu indirimde fırsatı dahiline girmiş gözüküyor.

Kampanyaya ulaşabilmek için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli.

playstore-hafta-sonu-kampanyasi
Hafta Sonu İndirimleri