blank

Playstore Sınırsız AKN Kampanyası

Playstore Sınırsız AKN Kampanyası

Tamamen yenilenen alt yapısı ve arayüzü ile Playstore daha da güçleniyor. En sevilen oyunları fırsatlar ve kampanyalar ile oyunculara sunan Playstore dijital oyun dünyasında yerini daha da sağlamlaştırıyor. Yenilenen arayüzünün yanı sıra dijital oyun kataloğunu da genişleten Playstore, uzman editörler tarafından hazırlanan özel oyun serilerini ve her hafta yenilenen öneri alanını da oyunseverlerin beğenisine sundu. Bunun yanında kataloglarında 4 bine yakın oyun yer alan Playstore, Türkiye’deki en geniş içeriğe sahip oyun platformu olma özelliğini koruyor. Playstore Sınırsız AKN Kampanyası ile birlikte oyunculara bazı avantajlar sağlamayı hedefliyor. Playstore Sınırsız AKN Kampanyası detaylarınız aşağıda bulabilirsiniz. Yenilenen Playstore, kullanım kolaylığı, yüksek performans, yenilikçi ve kullanıcı dostu arayüzü ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde oyunculara sunduğu servis kalitesini daha da artırdı.

Playstore Sınırsız AKN Kampanyası

Playstore Sınırsız AKN Kampanyası

Playstore üzerinden evde internet faturasıyla oyun alışverişi yapan müşteriler kazanıyor!

Türk Telekom Playstore üzerinden Türk Telekom evde internet faturasıyla 100 TL ve üzeri oyun alışverişi yapan müşterilerin Kasım ayında evde internet aboneliklerinin adil kullanım noktaları sınırsız oluyor.

Playstore Sınırsız AKN Kampanyası Detayları ;

  • https://www.playstore.com üzerinden 26 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve üzeri oyun satın alan Türk Telekom evde internet müşterileri kampanyadan faydalanabilmektedir.
  • Kampanya kapsamında tanımlanacak sınırsız adil kullanım noktası sadece belirtilen internet paketlerinde geçerli olup, ilgili oyunun satın alındığı Türk telekom evde internet faturasına tanımlanabilir.
  • Kampanyaya katılan müşterilerin adil kullanım noktaları Kasım ayı içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere sınırsız hale getirilir.
  • Kampanya bitiminde müşterilerin güncel paketlerindeki adil kullanım noktaları geçerli olacaktır.
  • Kampanyadan Türk Telekom evde internetleri 8 mbps ve 16 mbps hızlarında limitsiz olan ve https://www.playstore.com üzerinden tek seferde 100 TL ve üzeri PC ve/veya Mac oyunu satın alan müşteriler faydalanabilir.
  • Müşterilerimizin evde internet paketlerini değiştirmeleri durumunda sınırsız kullanım hakları sona erer.
  • TTNET kampanya süresini uzatma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya detayları için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.