blank

Pokemon Go Almanya Çıkışını Yaptı

Pokemon Go Almanya Çıkışını Yaptı

Bütün yaş grupları tarafından ilgi ile karşılanan ve tüm Dünya’yı etkisi altına alan oyun Pokemon Go Almanya Çıkışını Yaptı.

Böyle bir haberin ardından tabi ki Pokemon Go Türkiye çıkış tarihi ne zaman diye merak edilmeye başlandı. Şuan için ülkemizde apk ya da marketten ülke değişimi yaparak oynasak da yapım henüz Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere birçok ülkede resmi çıkışını gerçekleştirmedi.


pokemon-go-almanya

Pokemon Go Almanya Çıkışını Yaptı


Tabi ki böylesine bir yüklenme olunca, oyunun bir sunucuları sık sık çöküyor. Hali ile bu kadar ilginin ardından yapımcı şirket ülkelerdeki Pokemon Go çıkış tarihini ara ara erteleme kararları veriyor. Ancak oyun artık Avrupa’ya çıkmaya başladı. Bizlerde Türkiye’de sabırsızlıkla ülkemize gelmesini de bekliyoruz. Almanya’da bulunan oyuncular hem iOS hem de Android sürümünü indirebilirler.

Pokemon Go Türkiye çıkış tarihi resmi olarak henüz yapılmadı ve herhangi bir açıklama yok. Ancak çok uzun sürmeyeceği kesin. Yani bir kaç ay içerisinde Türkiye içinde resmi olarak çıkışını yapacaktır. Eğer oyunu hala oynamadıysanız veya Pokemon Go Nasıl Yüklenir , Pokemon Go Nasıl Oynanır diye merak ediyorsanız aşağıdaki haberlerimize bakabilirsiniz. Oradan sizlere en detaylı şekilde aktardık.