blank

Pokemon GO Akıllı Bileklik Eylül Ayına Ertelendi

Pokemon GO Akıllı Bileklik Eylül Ayına Ertelendi

Pokemon GO akıllı bileklik, daha önce beklenildiği gibi Temmuz ayında değil Eylül ayında çıkışını gerçekleştirecek.

Halen daha dünyanın sayılı ülkelerinde piyasaya sürülen ancak daha bir kaç haftada bütün dünyanın oynamaya başladığı oyun Pokemon GO’nun resmi aksesuarı Pokemon GO Plus’un Temmuz ayı sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirmesi muhtemeldi fakat Nintendo’dan gelen açıklamaya göre bileklik Eylül ayına ertelendi.

Pokemon GO Akıllı Bileklik

Pokemon GO Akıllı Bileklik

Pokemon GO Akıllı Bileklik

Nintendo bu açıklamayı resmi Facebook hesabından yapmış olduğu duyuru ile gerçekleştirdi ancak ertelemenin sebebi ile ilgili bir bilgi verilmedi. Bilekliğin çıkış tarihinin değişmesinin bilekliğe ekstra özellik mi getireceği yoksa yaşanan bir sorundan dolayı mı çıkış tarihinin ertelendiği bilinmiyor.

Bilmeyenler için Pokemon GO Plus bilekliği açıklamak gerekirse, hemen hemen bir saate benzeyen fakat bileklik gibi kullanacağımız bir akıllı cihaz olarak çıkışını gerçekleştirecek. Ayrıca bu akıllı bileklik, Pokemon GO’yu oynadığımız akıllı telefonumuza da bağlı olacak ve bize her önemli durumda bildirim verecek. Örnek vermek gerekirse yakınımızda Pokemon olursa ışık yanarak bildirimlerde bulunacak ve Pokestop olduğunda ise titreyecek. Normal şartlarda bu akıllı bilekliğin Temmuz ayı içerisinde 34,99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyordu. Eylül ayına ertelenen bilekliğin fiyatının değişip değişmeyeceği ise bilinmiyor.