blank

Pokemon GO’da 40 Level Olmayı Başardı

Pokemon GO’da 40 Level Olmayı Başardı

Pokemon GO çılgınlığı halen daha devam etmekte ve oyunun etkilerinin doğuran sonuçlarını da her geçen gün görmekteyiz. Daha önce yüksek levellere ulaşıp bu hesapların yüksek meblağlardan satıldığını ve bu yüzden oyuncuların hilelere bulaşıp hızla yüksek seviyelere ulaşmaya çalışmasını sizlere aktarmıştık. Tabii hileye başvuranları bir bir banlayan geliştirici ekipler demek ki bir kişiyi kaçırmış.

Bir oyuncu Pokemon GO’da ilk defa 40 level olmayı başardı. Dün Reddit’de açılan bir başlık herkesin dikkatini üzerine çekti. Bu oyuncu açtığı başlıkta, Pokemon GO’da 40 level’e ulaştığını iddaa ederek görsellerle de iddaasını ispatladı.

Pokemon GO’da 40 Level Olmayı Başardı

Pokemon GO'da 40 Level Olmayı Başardı

Pokemon GO’da 40 Level Olmayı Başardı

 

Bu sayede dünyada Pokemon GO’da ilk 40 level olan oyuncu ünvanını ele alan kişi bir Reddit kullanıcısı olan “ra1ndr0pz” oldu. Ancak 40 level olurken kendi başarısıyla değil bunu hile sayesinde yaptığını da aynı başlık altında açıkladı. Pokemon GO’da 39.seviyeye ulaşmak için toplam 5 milyon XP gerekirken, 39’dan 40’a geçmek için tam 20 milyon XP’ye ihtiyacınız var. Bunu yapmak ise inanılmaz yıllarınızı alacak cinsten.

ra1ndr0pz ayrıca 40 level olmasını açıklamasının yanı sıra 40 level olduğumuzda neler gördüğümüzü neler yaşayacağımızı da anlatıyor. 40 level olunca verilen hediyeler şu şekilde;

  • 40 adet Hyperball
  • 40 adet Top Trank
  • 40 adet Top Beleber
  • 40 adet Himmihbeere
  • Lock Module
  • Yumurta

Bot yardımı bir hile tarafından bu seviyeye ulaştığını açıklayan oyuncu, amacının sadece merak olduğunu, bu oyundaki başka kullanıcıların hakkını yemek istemediğini de belirtti. Niantic cephesi ise daha önce oyunun son levelinin 40 olmayacağını ve ilerleyen zamanlarda arttırılacağını açıklamıştı. Daha önce belirttiğimiz gibi normal şartlarda 39 level olmak bile hayli güç iken, 40 level olmak için dünyayı 3-5 kez turlamak gerekebilir.