blank

Pokemon GO Hesabınızı Satıp Zengin Olabilirsiniz

Pokemon GO Hesabınızı Satıp Zengin Olabilirsiniz

Bütün dünyada oynanan Pokemon GO şuanda bir çok insanın para merkezi de oldu diyebiliriz. eBay ve diğer bilinen satış sitelerinde Pokemon GO hesapları yüksek meblağlarda satılmaya başlandı.

Çıkışından bu yana milyonların elinden düşürmediği, oyuncu sayısı sosyal medya kullanıcılarını da neredeyse geçmekte olan Pokemon GO artık ticari amaçlı da oynanmaya başlandı.

Bildiğiniz üzere Pokemon GO’da Pokemon sahibi olmanız için gezerek Pokemon yakalamanız gerekiyor. Bazı Pokemonlar ise nadir olarak ortaya çıktığından değerleri yüksek oluyor. Hesabında nadir Pokemon sahibi olan oyuncular ise bunu fırsat bilerek nadir Pokemon’lu hesaplarını yüksek meblağlardan satışa koyuyor. Pokemon GO Hesabınızı nakite çevirebilmenin de bir çok yolu var. Artık yabancı bir çok ülkede bunun yöntemleri devreye girdi ve satışlar başladı.


Pokemon GO Hesabınızı

Pokemon GO Hesabınızı Satıp Zengin Olabilirsiniz


 

Günlerce gezerek hesabındaki Pokemon sayısını arttıran kullanıcılar daha sonra bu hesaplarını eBay gibi satış sitelerinde satmaya başladı. Seviyesi iyi ve içerisinde nadir Pokemonların bulunduğu hesaplar 100 ile 1000 dolar arasında satılıyor. Bu hesapları ise dışarıda gezmeye vakit bulamayan ve Pokemon sahibi olmak isteyen insanlar tarafından alınıyor.

Şuanki bilinenlere göre eBay’de 20.seviyeye ulaşmış hesaplar en az 400 dolardan satışa konuluyor. Fakat Niantic’in hesap satım-alım yapılmasının yasak olduğunu açıkladığını da belirtelim. Eğer hesap satımı veya alımı gerçekleştirdiğiniz fark edilirse hesabınızın banlanması da söz konusu bir durum. Pokemon GO Hesabınızı Satıp Zengin Olabilirsiniz ama sonuçları da ağır olabilir.