blank

Pokemon Go Takım Liderleri

Pokemon Go Takım Liderleri

Çıktığı günden bu yana milyonlarca oyuncuya sahip olan Pokemon Go oyunu için yeni haberler geldi. Pokemon Go Takım Liderleri resmi olarak göründü.

Pokemon Go Takım Liderleri sizlere 5. seviyeye geldiğinizde görünüyor. Bu seviyeye geldikten sonra bir takıma giriyorsunuz ve her takımın bir lideri var. İşte oyunda sadece karakter olarak gördüğümüz bu takım liderlerinin kimliği Comic Con fuarında resmi olarak duyuruldu. Niantic firması etkinlikte özel bir sunum ile yer aldı. Milyonlarca oyuncuya sahip oyunları için takım liderleri sunum esnasında gösterildi. Team Valor liderini Candela, Team Mystic liderini Blanche ve Team Instinct liderini de Spark olarak açıkladı.

Henüz görünümleri gibi oyunda pasif olarak bulunan takım liderleri şuan için pek bir işleve sahip değiller. Ancak firma bunun böyle kalmayacağını önümüzdeki güncellemeler ile birlikte oyunculara müdahale edeceklerini ve önemli noktalarda takım liderleri bizlerle iletişime geçebileceğini söyledi.

Niantic firması fuar alanında oyunlarının sürekli destekleneceğini ve güncellemelerinin geleceğinin altını çizdi. Niantic yetkilileri, yapılacak güncellemeler ile birlikte Pokestop, Gym gibi dinamiklerde geliştirmeler yapılacağı gibi mavcut hataların da minimuma indirileceğini açıkladı. Hal böyle olunca tabi ki oyunun bu denli büyük bir kitleye sahip olmasının devamlı olarak desteklenmesinin de çok doğal olduğunu görebiliyoruz.

Etkinlikte gösterilen Pokemon Go takım liderlerini aşağıda sizler için resimler halinde gösterdik.

Pokemon Go Takım Liderleri Candela Pokemon Go Takım Liderleri Blanche Pokemon Go Takım Liderleri Spark