blank

Postal Redux Çıkış Fragmanı ve Tarihi Paylaşıldı

Postal Redux Çıkış Fragmanı ve Tarihi Paylaşıldı

İlk oyununu 1997 yılında çıkarıp bütün Dünya tarafından duyulan ve ikinci oyunu ile birlikte gündemden düşmeyen bir oyundu Postal.

Serinin yapımcısı Running with Scissors oyunun yine kendileri tarafından tamamıyla elden geçirildiğini, tüm efektleri, tüm bölümleri ve karakter çizimleri günümüze uygun hale getirildiği söylendi. Oyunda yeni seslerin bir çok yeniliğin yanında bir de yeni mod var. Rampage adı verilen bu modda puan toplamak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca oyunda The Carnival adında, lunapark temalı yeni bölümün yanında bir de henüz adı ve detayları açıklanmayan final bölümü bulunacak. Her şey bu açıdan bakıldığında çok güzel gözüküyor. Bizlerde aynısını düşünmüştük. Hatta adını ilk duyduğumuzda tepkilerimiz gerçekten değişik oldu.

Ancak Postal Redux söylenildiği gibi yenilendi mi yoksa eskitildi mi bizler karar veremedik. Sizler hem çıkış fragmanını ve bir çok ekran görüntüsünü de aşağıda paylaştık. Fakat oyun “Retro” desek değil, “yeni nesil” desek değil, bizlere kalırsa oyunun ismini satmak için mi yapılmış bilemedik. Bunlara birde ek olarak oynanış mekanikleri de hiç iç açıcı durmuyor. Elimizde arada sohbetini edebileceğimiz eski oyunları vardı. En azından bazı ülkelerde yasaklandı, oyun şöyleydi, oyun böyleydi falan diyebiliyorduk ama Postal Redux için diyecek hiç bir şey yok diye düşünüyoruz. Yapımcılara sorulması gereken bir soru var siz ne yaptınız ? Bu bir yeni oyun mu yoksa yeni oyun yapmaya çalışan bir kaç arkadaşınız vardı onlar bu oyunu yaptılar da biz yaptık diye mi sunuyorsunuz ?

Her şeyi bir kenara bırakalım evet, eski postalın tadı oyunda verilmeye çalışılmış ona asla bir sözümüz yok. Grafikleri bir tarafa bırakırsak oyun yine şiddet konusunda sınır tanımıyor. Belki oynaması zevkli olacak fakat böyle mi olmalıydı ?

Postal Redux çıkış tarihi 20 Mayıs 2016 olarak kesinleşmiş durumda. Yani önümüzdeki haftaya çıkış yapacak. Şimdilik sadece PC için Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirecek. PS4 içinde sene sonunu beklemek gerekecek. Biz kendi yorumlarımızı yaptık, Aşağıdan hem videoyu hemde ekran görüntülerine bakarak sizlerde bizlerle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Postal Redux Çıkış Fragmanı


 

Postal Redux Ekran Görüntüleri