blank

Prey Oynanış Videosu Yayımlandı

Prey Oynanış Videosu Yayımlandı

Arkane Studios tarafından geliştirilen bilim kurgu aksiyon oyunu Prey oynanış videosu yayımlandı.

Kısaca hatırlamanız için oyunun yapımcıları Dishonored oyununun da yapımcılar. Yaratıcı oynanışı, kendine has yapısı, ayırt edici dünyası ve sürükleyici hikayeleri ile tanınan yapımcılar bu oyunda da oyunculara psikolojik bir bükülmeyi yaşatacaklar.

Prey Oynanış Videosu Yayımlandı

Prey oynanış videosu resmi olarak yayımlandı. Yapımcılar oyun hakkında ıssız bir uzay istasyonunda kalmış tek insan olduğumuzu ve üsse yabancı yaratıkların saldırdığına tanıklık eden kişi olacağımızı söylüyorlar. Prey tehlikeli bir evrende belirlenen cesur bir hikaye. Talos 1 adlı gemide uyanıyoruz ve olaylar başlıyor. Yıl 2032 ve burası bir ay yörüngesinde konuşlanmış bir Uzay İstasyonu. İnsanlığın kaderini sonsuza dek değiştirebilecek bir deneyin kilit ismiyiz. Ancak hiç bir şey beklenildiği gibi gitmedi. İstasyon uzay yaratıkları tarafından istila edildi ve onlar artık bu istasyonda sadece avcı rolündeler. Talos 1 adlı geminin geçmişinin sırlarını da ortaya çıkarmalı, olanı biteni anlamalı ve bunun bir çözümünü bulmalıyız.

Prey Oynanış Videosu

Prey oynanış videosu ilk kez yayımlandı. Resmi olarak yayımlanan Prey oynanış videosu ile bizlerde artık bu gerilim içerisine dalmış bulunmaktayız. Yapımcılar ayrıca oyun ile ilgili yeni ekran görüntüleri de paylaştılar. 2017’de raflardaki yerini alması planlanan Prey, bizleri uzaylılar tarafından süper insan haline getirilmiş ilk kişi olarak maceradan maceraya sürecek.

Prey Ekran Görüntüleri