blank

Prime World Oyuncularla Yapılan Toplantının Sonuçları

Prime World?ün yapımcı tarafından Yetkili Müdürü Alexander Myasischev?in Q/A programı oyuncular tarafından büyük ilgi gördü.

Geçtiğimiz hafta, Yetkili Müdür Alexander Myasischev’in Rus oyuncuların sorularını cevapladığı canlı yayın, inanılmaz bir ilgi gördü. Birlikte hoşça vakit geçirilmesinin yanı sıra, oyuncuların bir çok sorusu cevaplandı.

blank

Yapılan geri bildirimler ve öneriler baz alınarak, şu an aşağıdaki değişiklikler üzerinde çalışılıyor ve çok yakın bir gelecekte uygulamaya başlanmış olacak:

  • Oyundaki tüm varlıkların fiyatlarını tekrar gözden geçirip fiyatlarını düşüreceğiz. Örneğin, bir prime kristalinin fiyatı 4 kat daha ucuz olacak, Fuar eşyalarını yenileme – 1.5 kat daha ucuz olacak. Fuarın kendisinin mevcut fiyatıda düşecek: mavi ve mor yeteneklerin fiyatı sırasıyla 7- ve 10- kat, turuncu yeteneklerin fiyatı – 5- kat düşecek. Bu değişiklikler tüm oyun içi fiyatlatını etkileyecek ve bu haftanın sonunda uygulamaya girecek!
  • Yeni oyuncuların adapte olma süreci yeniden gözden geçirilip hızlandırılacak – 2 haftada eski oyuncularla rahat oynayabilecek duruma geleceklerdir. Ayrıca, gelecek güncelleme ile yeşil yeteneklerin silinmesi de büyük ölçüde etkili olacak. Değişiklikler sayesinde günün ilk zafer ödülleri yeni oyuncuların kahramanlarını hızlıca donatmalarını sağlayacak, diğer tüm oyuncular için de güzel bir bonus olacaktır – ilk zaferin 2 mor 1 turuncu yetenek vermesiyle kolleksiyonuz gayet hoş olacak!
  • Ayrıca, sayısız isteğe cevap olarak daha sıklıkla turnuva olması herkesin katılabilmesine olanak sağlayacak – ve kazananlar ve ödüller “olympic” sistem ile sınırlı kalmayacak – yeni bir tür turnuva düzenleyeceğiz. Ağustosun sonu / eylülün başında devreye girecek – ve iyi karşılanırsa, düzenli bir hale getirip lig sistemine çevireceğiz. Bu sistem ile alakalı daha fazla bilgi ilerleyen günlerde sitemizde yayınlanacaktır.
  • Daha uzun vadede ilginizi çekecek bir haber ise, kahraman dengelemeleri daha sıklıkla olacak – örneğin, Ressam çok yakında zayıflatılacak. Ayrıca Prime World geliştirme takımı daha sık ve kapsamlı şekilde yeni nesile odaklanacak – yeni kahramanlar ve kostümler.
  • Son olarak, yeni kahramanımız için doğum tarihi: eylülün başlangıcı. Projenin gelecekteki gelişim planları – şu andan itibaren oyuncularla birlikte yapılacak, bu yüzden Prime World herkes için eğlenceli bir yolda ilerleyecek! Her türlü gelişim önerinizi forumumuzda açılan özel başlıkta paylaşarak, geliştiricilere iletilmesini sağlayabilirsiniz!