blank

Professional Farmer ve Lumberjack 2016 Geliyor

PC için her sene piyasaya sürülen simülasyon oyunlarının haddi hesabı yok. Durmadan piyasaya sürülen bu tür oyunlar, genel olarak vasat seviyesini maalesef ki geçmeyi başaramıyor.

Simülasyon oyunlarına ilgisi olan her ne kadar çok oyuncu olsa da maalesef bu yapımlar, gerek sundukları içerikler, gerek görsellikleri ve gerekse zayıf oynanışlarıyla her zaman başarıya ulaşamıyor. Bu haberimiz aslında oldukça ilginç bir firmadan geliyor… Bandai Namco sonunda simülasyon oyunlarına da el atma kararı almış olsa gerek ki Professional Farmer 2016’yı duyurdu. Hatta bununla da yetinmeyen firma, diğer bir oyunu olan Professional Lumberjack 2016’yı da duyurdu. Ayrıca bu yapımlar için çıkış tarihi de veren firma, yapımla ilgili çeşitli görselleri de paylaşmayı ihmal etmedi. Paylaşılan bu görselleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

Bandai Namco bizleri, profesyonel tarlacılık ve odunculuk yapmaya teşvik edecek gibi görünüyor…

Professional Farmer ve Lumberjack 2016 Geliyor

Professionel Farmer 2016’nın çıkış tarihi, PC, PS4, PS3 ve Xbox One platformları için 30 Ekim olarak belirlendi. Professional Lumberjack 2016’nın çıkış tarihi ise, PC, PS4, PS3 ve Xbox One platformları için 13 Kasım olarak belirlendi.