blank

Project Genom Steam’de Erken Erişime Açılıyor

Project Genom Steam’de Erken Erişime Açılıyor

 

7 Temmuz 2015 tarihinde Steam Greenlight’a gelen ve farklı bir konsepti uygulayan Project Genom Steam’de %87 gibi bir oranla onay aldıktan sonra erken erişim hazırlıklarına başlamıştı. Sonunda o güne yaklaşan Project Genom Steam’de 12 Ekim’de erken erişime açılacak.

Project Genom Steam'de

Bir MMO bilim-kurgu oyunu olarak karşımıza çıkan oyun, dünyanın ekolojik olarak tahribata uğramasından sonra hayatta kalanları canlandıracağımız bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Oyun içinde birçok gezegen ve uzaylı türünün olduğunu belirten yapımcılar, ilk zamandan bu yana oyunlarıyla alakalı çok iddialı konuşuyorlar, umarız bu oyunda diğerleri gibi olmaz diyoruz. P2P yani Pay to Play sistemiyle bizlere sunulacak olan oyunu bir kere aldığınız zaman tüm özelliklerini kısıtlama olmadan kullanabileceksiniz. Free to Play sistemine karşı olan yapımcılar, bu sistem için, oyunun özelliklerini kısıtladığını ve tam oyun deneyimi yansıtmadığını belirterek bu yüzden oyunu bu sistem üzerine kurmadıklarını da belirttiler.

12 Ekim tarihinde erken erişime çıkacak oyunda birçok erken erişim sürprizinin bulunacağı da belirtiliyor. Oyun linkine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.