blank

PS4 için En iyi Ücretsiz Oyunlar Listesi

Bu yazımızda PSN‘den ücretsiz olarak indirip oynabileceğiniz en iyi oyunları inceledik.

Blacklight: Retribution

Blacklight-Retribution

Blacklight Retribution standart bir MMOFPS olarak görünse de  onu türün diğer örneklerinden ayıran en önemli özelliği oldukça hızlı bir oyun olması. Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Domination, King of The Hill, Kill Confirmed gibi modları bulunan oyun, Siege modu ile sizlere keyifli anlar yaşatacaktır.Blacklight: Retribution oyununun en önemli özelliği ise oyundaki karaketler ve ekipman zenginliği. Bu zenginlik oyunu benzerlerinden ayırıyor.

DC Universe Online

DCUO

Bu aksiyon yüklü online RPG  bedavalaştı ve  grafikleri sayesinde daha da oynanabilir bir hal aldı. Super kahraman olduğunuz bu MMORPG oyunda otomatik dövüş sistemi yerine gerçek zamanlı dövüş sistemi kullanılıyor. Seviye atlayıp yetenek ağacından istediğiniz bölümle ilerleyebiliyorsunuz. DC Universe Online  günümüzün en iyi süper kahraman MMO’su ve bedava indirmeye fazlasıyla değer pişman olmayacaksınız.

The Pinball Arcade

Pinball-Arcade

Pinpall sevenler için ideal bir oyun. Ücretsiz olması canınız sıkıldığında ne oynucam diye düşünmenizin önüne geçecektir.

Warframe

Warframe

Uzayda geçen hikayesinde antik Tenno savaşçılarıyla oynuyorsunuz. Bu karakterler oldukça rahat hareket edip , silah ve kılıç da kullanabiliyorlar. Bu da onları birer uzaylı ninja yapıyor diyebiliriz. İşte bu yüzden bu iki oyunu bizlere anımsatıyor Warframe. Bu da güzel bir şey tabii ki. Her iki oyun da kendi alanlarında çok başarılı.

War Thunder

War-Thunder

War Thunder devasa bir MMO oyun. Harika grafikler ve savaşın verdiği haz ile saatlerinizi geçirebilirsiniz. Kesinlikle War Thunderi deneyin…