blank

PS4 İçin Oddworld Dinamik Teması Yayınlandı

Bu sene başında yenilenmiş haliyle PS4 ve diğer platformlar için çıkışını gerçekletiren Oddworld: New ?n? Tasty isimli efsanevi platform oyununun hayranları mükemmel bir haberimiz var.

Eğlenceli bulmacaları, etkileyici dünyası ve karakterleriyle Oddworld kesinlikle platform oyunu sevenlerin bir numaralı tercihi olmayı başarmıştı. Yapımın yenilenmiş versiyonu her ne kadar sessizce piyasaya sürülmüş olsa da eski yapımın kalitesini, bizlere yeni nesilde muazzam bir şekilde sunmayı başarıyordu. Bugün ise bu yapımın PS4 için özel olarak dinamik teması yayınlandı.

Yayınlanan bu tema Amerikan PSN üzerinden indirilebiliyor ama üzülmenize gerek yok, çünkü tek yapmanız gereken yeni bir hesap oluşturmak ve ardından bu temayı ücretsiz bir şekilde sisteminize indirebilirsiniz. Temayı sisteminize kurmanızın ardından, tüm bölgelerde kullanılabilir hale gelen tema, yapımın hayranları tarafından da oldukça beğenilmiş durumda. Son olarak, Oddworld: New ?n? Tasty’nin dinamik temasına ait görselleri galerimizden inceleyebilirsiniz.

PS4 İçin Oddworld Dinamik Teması