blank

PS4 İçin Özel WiLD Oldukça Güzel Görünüyor

Gamescom 2014’de Sony, PS4 için özel olarak geliştirilen WiLD’dan bahsetmişti. Özellikle yapımın yaratıcısı olan Michel Ancel adıyla dikkat çeken yapım hakkında yeni ve taze bilgiler geldi.

Öncelikle Michel Ancel’ı aynı zamanda efsanevi platform oyunu Rayman’den hatırlayanlarınız mutlaka olacaktır. Tamamen açık dünya bir yapıya sahip olacak olan WiLD’da bir insanı ya da herhangi nefes alan bir canlıyı kontrol edebileceksiniz. Ayrıca değişken hava şartlarını da içerisinde barındıracak olan yapım, ilk duyurulduğu günden beri PS4 sahiplerinin heyecanla beklediği oyunlar listesine girmeyi başarmıştı.

Arcel açıklamasında; “WiLD’ı geliştirirken, önceliğimiz eğlence ve aradan aylar bile geçse oyuncuyu sıkmayacak, hala oynanabilir halde olacak bir yapımdı! İşte bu nedenle WiLD’ın evreninin bu kadar büyük bir alandan oluşuyor. Aynı zamanda WiLD, dinamik hava koşullarının yanı sıra mevsimleri de içerisinde barındırıyor ve bunu sizlere interaktif seçimlerle dolu sonsuz bir dünya ile sunacak. Daha önceden bulunduğunuz bir bölge de bile olsanız, WiLD’ı her oynayışınızda yeni şeyler keşfedeceksiniz. Fakat yapımın en etkileyici özelliklerini kurt, at, koyun gibi hayvanlarla oynarken göreceksiniz. WiLD’ı geliştirirken her canlının oynanabilir olmasını istedik, en büyük ve korkunç olanlarının bile!” sözlerine yer verdi.

Son olarak yapım için 2014 yılında yayınlanan, oyun içi görüntülere sahip videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

PS4 İçin Özel WiLD’ın Tanıtım Fragmanı

WiLD’ın çıkış tarihi ise henüz belli değil ama yapımın 2016 yılı içerisinde piyasadaki yerini alması bekleniyor.