blank

Psikolojik Korku Oyunu Lithium: Inmate 39

Psikolojik Korku Oyunu Lithium: Inmate 39 Playstation 4 için geliyor ve oynanış videosu ile tanıtıldı.

Eski Resident Evil oyunlarına benzetilebilen ve ilginç bir hikayesi olacak olan Lithium: Inmate 39 siyah ve karanlık bir oyun olacak. Playstation 4 için 3D puzzle ve korku ögelerini birleştirip karşımıza çıkacak olan Lithium: Inmate 39 özüne geri dönmeye çalışan, geçmişini keşfetmek isteyen, ne olup bittiğini anlamaya çalıştığımız ve  bir psikiyatri hastasının zihnini konu alıyor. Oyunda ilerledikçe daha zor bir hal alacak olduğunu ve 7 farklı bölümden oluşacağını söyleyen yapımcılar. Hasta 39 için onlarca farklı düşmanlarının olacağını, çok fazla bulmaca çözmemiz gerekeceğini ve kendi zihnimizi bir hayli yoracağını belirtiyorlar.

Geçmişteki travmalı anıları çözdükçe zihnindeki yaratıkların bir şeyler ifade ettiklerini öğreneceğiz. 30’dan farklı yaratık ile karşılaşacağımızı belirtmek gerekirse oyun bir hayli zorlu bir hayli çılgın olacak gibi.

Lithium: Inmate 39 çıkış tarihi ise şuan için kesin bir gün yok fakat çok yakın bir zamanda çıkış yapması bekleniyor. 2016 yılının ilk çeyreği olarak belirlenen zaman dilimi içerisinde çıkması doğrulanmış durumda.

https://www.youtube.com/watch?v=T3SJdUSNgGM