blank

Quake Champions Oynanış Videosu Yayımlandı

Quake Champions Oynanış Videosu Yayımlandı

Efsanelerin en başında gelen FPS oyunu Quake’in yeni oyunu Quake Champions oynanış videosu resmi olarak paylaşıldı.

E3 fuarı sırasında Bethesda konferansında ilk kez duyurulan oyun için beklentiler bir hayli yüksek. Böylesine eski bir efsanenin tekrardan ortaya çıkıyor olması tabi ki 90 neslini resmen heyecandan öldürdü. Üstüne yayımlanan bu videoyu izlendikten sonra yeni grafikler ve oyun motoru ile Quake görmek resmen bizleri aldı götürdü. Videoda gördüklerimiz kadarıyla id Software Quake III’teki dinamikleri korumuş. Yeni Quake Champions şuan için sadece PC platformu için çıkacağı söylendi ancak ilerde işler değişir mi tabi ki bunu zaman gösterecek.

Quake Champions Oynanış Videosu Yayımlandı Quake Champions Oynanış Videosu Yayımlandı Quake Champions Oynanış Videosu Yayımlandı

Tam 20 senedir oyun dünyasında olan hala internet cafe’lerde arkadaşlarınızla keyifle oynayabileceğiniz Quake serisinin yeni durağı Quake Champions. Bir önceki oyunu olan Enemy Territory: Quake Wars’tan tam 9 sene sonra Quake tekrar bizlerle birlikte.  Çok kişilik oyuncu moduna odaklanan oyunun çok hızlı bir oynanışa sahip olduğunu ve bunu vurguladıklarını görebiliyoruz.