blank

Quantum Break 720p Olabilir!

Xbox One özel olarak piyasaya sürülecek olan Quantum Break için ilginç bir teori ortaya atıldı.

Remedy tarafından geliştirilen yapım, oyuncular tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Remedy’i daha önce Max Payne 1, Max Payne 2 ve Alan Wake gibi efsanevi oyunlardan tanıyoruz. Yine aynı kalitede bir iş ortaya koyabilmek adına oldukça yoğun bir şekilde çalışan firmanın yeni oyunu, Quantum Break Xbox One’da 720p çalışabilir…

Konsolun çıkışından beri yaşadığı çözünürlük/fps problemleri artık iyice ciddi bir aşamaya geliyor gibi. Halo 5: Guardians’ın 720p çalışacağı haberinin ardından, bir benzer haber de Quantum Break için geldi. Şuan için bir söylentiden ibaret görünen haberle ilgili Remedy henüz resmi bir açıklamada bulunmadı. Lakin, yapımın stabil bir fps değerinde çalışması adına gösterilen tüm oynanış videolarının aslında 720p çözünürlüğe sahip olduğu ve 1080p’ye yayıldığını da çeşitli testler sonucunda ortaya koyan testler, yapımı heyecanla bekleyen oyuncuları şaşkına çevirdi.

Söylediğimiz gibi henüz resmi bir açıklama söz konusu değil, yapımın çıkışında bu değer tamamen değişebilir. Konuyla ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Quantum Break’in çıkış tarihi, Xbox One’a özel bir şekilde 5 Nisan 2016 olarak belirlendi.