blank

Quantum Break Yeni Tanıtım Videosu

Quantum Break Yeni Tanıtım Videosu Yayımlandı.

“Zaman güçtür” mottosu ile yayımlanan bu yeni tanıtım videosu Quantum Break oyununun hikayesi ve oyuncularına odaklanıyor. Yapımcıların çıkışına sayılı günler kalan ve ilk tanıtıldığı günden itibaren unutulmayan, beklenen oyun için yeni içerikleri de gösterdikleri bu tanıtım videosu ile heyecanımız doruklara ulaştı.

Daha öncesinde ünlü yıldızlar ile yapılan tanıtım videoları hala izlenmeye devam ediyor ve kitleleri oyuna bağlıyor diyebiliriz. Oyun içerisinde zaman kavramının müthiş şekilde kullanılacağını da belirtelim.

Quantum Break çıkış tarihi 5 Nisan 2016 olarak belirlenmiş durumda. Oyunumuz Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Windows 10 için özellikle ön plana çıkan oyunun geliştiricileri Alan Wake oyununuzda yapımcıları olduğu için, oyunculara şöyle bir güzellik daha yapılıyor. Ön sipariş ile alanlar Alan Wake oyununu için de dijital bir kopyasına sahip olacak ayrıca platformlar arası geriye uyumluluk sistemi ile ilgili de bir başka iyi haber söz konusu, oyuncular Xbox One üzerinden Alan Wake oynayabilecekler.

Quantum Break Yeni Tanıtım Videosu