blank

Quantum Replica Duyuruldu

Quantum Replica Duyuruldu

Ağustos ayına girmemizle beraber pek çok farklı türden oyun duyurulmaya başlandı. 1C Company, gizliliğin ve aksiyonun karışımı olan yeni oyunu Quantum Replica duyuruldu.

Son zamanlarda artan gizlilik türünde oyunlar da artık kendi içlerinde ayrılmaya başladılar. Çok daha tempolu olanların dışında daha gerçekçi olanlarda var. Zamanı idare edebildiğimiz oyunda hızlılıkta çok önem taşıyor. Quantum Replica’da daha önce görülmeyen bir varlığı canlandırıyoruz. Güvenlik güçlerinin merkezine yerleşirken; aynı zamanda gelecek planlarımız ve geçmişe dair bütün hafızamız sanki bir anda yok olsa da zamanı değiştirebilme yeteneğimizi ve gizliliğimizi kullanarak dev gibi bir şehirde geziyoruz.

Quantum Replica Duyuruldu

ON3D Studios’tan Jaime Castilla’nın konu ile ilgili açıklaması;

“Quantum Replica üzerinde çalışmak kesinlikle zorlayıcıydı çünkü oyunumuzun geçtiği yeri, atmosferi hazırlarken oyun ve film endüstrisinin en iyi yapımlarından esinlendik. Oyuna, özellikle de oyunun mekaniklerine yeni fikirler ekleyerek bambaşka bir his oluşturmaya çalışıyoruz. Yaptıklarımızın, esinlendiklerimizle bir araya geldiğini görmek gerçekten mutluluk verici.”

Quantum Replica çıkış tarihi 2017’nin ilk çeyreği olarak kararlaştırılmış ancak tam tarih belli değil. Oyun Windows, Linux ve Mac platformları için çıkış yapacak.